Ročník 2019/2020

img 8448

    V novém setkání se Zdravou pětkou jsme si zopakovali, co už víme, přidali si něco nového. Zahráli si hry a připravili jsme si a pochutnali na zdravé dobrotě.

 

img 8448

    Karnevalový rej s klaunem Hubertem no to byla Popeleční středa roku 2020...

 

img 8448

    Pod stromeček v MŠ jsme dostali nové gumičkové stavebnice, zvonící domina, skládanky zvířátek, společenské hry, zábavná pexesa, dřevěné montovací stavebnice dinosaurů, knihy a jeden velký společný dárek - interaktivní koberec s úhlopříčkou obrazu 2,35m...

 

img 8448

    Herec pan MGA. Martin Hruška přivezl k nám do Velkých Opatovic kufr plný radosti, smíchu a pohody s pohádkovým příběhem o Jasánkovi. U dětí rozvíjel poznání dětí, pozitivní myšlení, kamarádské vztahy, kulturní chování, kreativitu. Děti byly po celou dobu s nadšením zapojeny do děje. Děkujeme a někdy příště na viděnou!

 

img 8448

  

 

img 8448

  

 

img 8448

   Užili jsme si učení i zábavy... tentokráte s klobouky. Těch bylo a jaké... vypovídají o okolní velké pestrosti zájmů i klobouků... myslivecký, rybářský, vojenský, opalovací.

 

img 8448

   Tentokráte se nám nabídla výstava ukázky plodů podzimu, to je krása a bohatost. Děkujeme ČSZ za milé přijetí i krásné aranžmá.